top of page

ДІТИ. РОЗВИТОК. ДОГЛЯД.

НАШИ КУРСИ ТА ТРЕНИНГИ

1616601844_54-p-fon-neitralnii-svetlii-60.jpg

Тренінг «Ерудит»

Інтелектуальний розвиток 2-4 роки

ВІК: 2-4 роки

ЧАС: 

 

МЕТА: пропонований курс дає можливість інтенсивно розвивати пізнавальні здібності дітей, інтелект, творче начало, розвивати всі види мовної діяльності, прищеплювати навички культури мовного спілкування, удосконалювати естетичне і моральне ставлення до оточуючих, розумінні правила своєї поведінки у різних життєвих ситуаціях та взаємовідношення до природи.

 Також ми присвячуємо цілий блок заняття гармонійному розвитку міжнапівкульової взаємодії та збалансованості роботи головного мозку дитини, що зможе їй дати можливість на повну користуватись усіма його функціями. Це покращує пам'ять, концентрацію уваги, мислення, координацію, пропріоцепцію та усі види моторики тіла дитини.

Тренінг комунікації
«Казкова скринька» 2-4 років

ВІК: 2-3,5 (4) років

 

ЧАС

 

МЕТА: розвиток комунікації і зв'язного мовлення дитини, соціалізація і знаходження свого місця в групі, збагачення словникового запасу, розвиток вербальних навичок та емоційного інтелекту, ознайомлення з художньою літературою, розширення знань про здоровий спосіб життя і правила поведінки в різних життєвих ситуаціях.

 

НА ЗАНЯТТЯХ МИ: Слухаємо і програємо казкові історії, співаємо, танцюємо, вчимо вірші і скоромовки, робимо пальчиковую і гімнастику артикуляції, гімнастику з іглболамі, граємо в ігри для розвитку дрібної моторики, координації в просторі, дивимося тематичні відео, закладаємо в грі основи для повноцінного навчання грамоти, вчимося розуміти чужі і володіти своїми емоцій.

 

 Заняття з логопедом (при необхідності) - за домовленістю.

 Консультація фахівця індивідуально після пробного уроку в групі.

Тренінг інтелектуальний розвиток

«Лічилочка» 2-4 роки

ВІК: 2-4 роки

 

ЧАС

 

МЕТА: насичення базових потреб розвитку. На тренінгу використовуються елементи розвитку сенсорних еталонів, уяви, спостережливості, пам'яті, логічного мислення та математичних основ; логопедична ритміка. А також: пальчикова гімнастика; розвиток дрібної моторики, відчуття дотику, автоматизація рухів руки при малюванні і написанні, малювання, аплікація, ліплення; орієнтування в поняттях урок, зміна. Важливо не просто дати дитині знання, а сформувати механізми використання цих самих знань.

Якір 1
Якір 2
Фон.jpg

Тренінг «Ерудит +»

інтелектуальний розвиток 4-6 років

ВІК: 4-6 роки

 

ЧАС

 

МЕТА: пропонований курс дає можливість вдосконалювати пізнавальні здібності дітей, інтелект, творчий потенціал, розвивати всі види інтелекту, розширюючи навички правильної вимови та культури мовного спілкування, удосконалювати естетичне і моральне ставлення до оточуючих, розуміти та застосовувати правила своєї поведінки у різних життєвих ситуаціях та взаємовідношення до природи.

 Також ми присвячуємо цілий блок заняття гармонійному розвитку міжнапівкульові взаємодії та збалансованості роботи головного мозку дитини, що зможе їй дати можливість на повну користуватись усіма его функціями. Це покращує пам'ять, концентрацію уваги, мислення, коордінацію, пропріоцепцію та усі види моторики тіла дитини.

Тренінг «Логіка + »

інтелектуального розвитку 4-6 років

ВІК: 4-6 років

 

ЧАС

 

МЕТА: розвинути дрібну моторику рук, систему "око - рука" яка допоможе вже у школі легко виписувати всі прописи. Удосконалювати концентрацію уваги на конкретному завданні, утримувати її і доводити поставлену задачу до кінця. Розширюємо можливості математичних основ і логічного мислення дитини. Навчитися вирішувати завдання різноманітними (НЕ стандартними) способами, що підвищує креативність і творчий потенціал дитини. Збагачуємо словарній запас, розвиваємо вербальні навички і комунікативність дитини.

 

НА ЗАНЯТТЯХ МИ: Малюємо, пишемо, ліпимо, конструюємо, вважаємо, граємо в логічні ігри, робимо гімнастику артикуляції, гімнастику з іглболами, граємо в ігри для розвитку дрібної моторики, координації в просторі, дивимося тематичні відео, закладаємо в грі основи для повноцінного навчання грамоти, вчимося розуміти чужі і володіти своїми емоцій. Вчимося малювати різними техніками і способами.

Тренінг Комунікації і Конфліктології

«Казкова абетка» 4-6 років

ВІК: 4-6 років

ЧАС:

МЕТА: розвиток комунікації і зв'язного мовлення дитини українською мовою, формування інтелектуальної та особистісної зрілості дитини для успішної шкільної діяльності, формування мотиваційного компонента і вольових навичок; становлення досвіду читання і підготовка м'язів рук до листа, формування фонетичної і лексикограматичної основи.

 

НА ЗАНЯТТЯХ МИ: Вчимося виразно декламувати вірші, вимовляємо скоромовки; вдосконалюємо фонематичний звук; розбираємо і складаємо пропозиції; вчимося описувати предмети і складати розповіді; опановуємо основами звукового аналізу слів; навчаємося складовому читанню з подальшою можливістю швидкого читання; читаємо художню літературу; робимо пальчикову і артикуляційну гімнастику, гімнастику з іглболами; граємо в ігри для розвитку дрібної моторики, координації у просторі; виписуємо обома руками спеціальні «прописи»; дивимося тематичні відео; вчимося розуміти чужі і володіти своїми емоціями.

 Заняття з логопедом (при необхідності) - за домовленістю.

 Консультація фахівця індивідуально після пробного уроку в групі.

(Розвиток мови і

попереднє швидкочитання)

Якір 3
1616601844_54-p-fon-neitralnii-svetlii-60.jpg

Адаптація до ДИТЯЧОГО САДКУ

"Говорушки" - тренінг соціалізації в дитячому колективі

Для діток, які тільки

починають свій шлях

виходу з під «батьківського крила»

ВІК: 2-3,5 року

 

ЧАС:

 

МЕТА: допомогти дитині відчути себе безпечно без мами в новій формі спілкування зі світом; адаптація в дитячому колективі.

 Реалізовані завдання розвитку на уроці: розвиток уяви, спостережливості, пам'яті, мислення; логопедична ритміка, створення ігрових СИТУАЦІЙ для соціалізації дитини. А також: пальчикова і артикуляційна гімнастика; розвиток дрібної моторики, відчуття дотику, малювання, ліплення, конструювання; адаптація в групі однолітків.

Комунікативна група
«ДИТЯЧИЙ САДОЧОК»  

ВІК: 2-6 років

 

ЧАС:

 

МЕТАзакохати дитину у наш різнобарвний світ 

Це безпечний простір  для малечі де вона може вільно спілкуватися  з іншими дітьми та вдосконалювати свої  психо-фізичні потреби.

Це місце, де діти получають базу знань, вмінь та навичок для гармонійного розвитку та старт для легкого подальшого навчання у будь якому колективі. 

Це простір посмішок та перших друзів, перших малюнків та цікавих казок, перших віршів та таночків, перших цифр та букв написаних усвідомлено.

Це простір з позитивними (наставниками) якім хочеться ділитися з дитиною своїми знаннями та надихати її на нові знання.

Студія розвитку емоційного інтелекту 

«SMILE»

ВІК:  3-6 роки

 

ЧАС:  

 

МЕТАнавчити дитину розуміти, виражати, розрізняти та привильно реагувати на різні емоції. Вміти конструктивно їх висловлювати, розуміти почуття та переживання оточуючих людей. Діти з розвиненим EQ (емоційний інтелект)  стають більш успішними у навчальній діяльності, легше адаптуються у соціумі, більш задоволені своїм життям, гармонійні і щасливі. Діти з високим рівнем EQ частіше стають лідерами групи. 

НА ЗАНЯТТЯХ: ми будемо вчитися розуміти свої емоції, що та як з ними робити у різних ситуаціях. Грати в ігри з імітацією різних емоційних ролей та станів. Навчаємося розуміти кордони свого тіла та поважати кордони інших людей, тварин, рослин. Будемо навчатися висловлювати свої бажання та виконувати вправи для зниження стрессових факторів. Створювати ситуацїї, що будуть повишать самооцінку та розвивати емпатію дитини. 

1610491918_25-p-krasivii-neitralnii-fon-dlya-prezentatsii-36.png

* абонемент розрахований на 45 днів, кількість занять відрізняється в залежності від тренінгу

Наші ціни*

Інтелектуальний тренінг

Ерудит (2-4 роки) 20 з.- 0 грн

Тренінг інтелектуального розвитку «Лічилочка»(2-4 роки) 12 з.- 0 грн

Комунікативний тренінг «Казкова 

скринька» (2-4 роки) 8 з.- 0 грн

Інтелектуальний тренінг

Ерудит (4-6 років) 20 з.- 0 грн

Тренінг інтелектуального розвитку

«Логика + » (4-6 років) 12 з.- 0 грн

Комунікативний тренінг

«Абетка» (4-6 років) 8 з.- 0 грн

Соціально – комунікативна група
«Садочок» 15 з.- 0 грн

Тренінг розвитку Емоційного інтелекту "Smile" 12 з.- 0 грн

Тренінг соціалізації
«Говорушки» (2-4 роки) 20 з.- 0 грн

Разове відвідування заняття 1.5 год. -  0 грн

Разове відвідування заняття 1 год.   -  0 грн

Разове відвідування заняття 0.45 год. - 0 грн

bottom of page